Aktuality

Kronika
Po menších problémech s nedostatkem volného místa na našem skvělém webu přinášíme další dávky komprimovaného dobrodružství, romantiky, lezení, šplhání, turistikování, kolování, objevování, poznávání, seznamování, kultúrování a všeho možného i nemožného v naší, tedy Vaší kronice. Volného místa máme na dalších několik let dopředu, tak se nebojte a posílejte. Jak? To už víte. A kdo neví, ptá se. Pro začátek tady máte tohle:
GT multisport festival
Rudohorie, Nízké Tatry
Doškolení
Porúbka, Sulov
6. 7. 2011Kronika
Že by konečně první z dlouhé řady letošních skalkových fotek? Doufejme že ano, tak se kochejte:
Porúbka
Predhorie
2. 6. 2011Kronika
Poslední vzpomínky na zimní sezonu na Vás čeká v kronice. Pár fotek ze Západních Tater a z Vysokých Tater
11. 5. 2011Kronika
Poslední sníh v Roháčích
A trocha vůně dálek zavátých zde

30. 4. 2011Členská schůze
Přátelé, kamarádi,
rád bych ještě jednou poděkoval všem, kteří se podíleli na organizaci zabavy. Podle ohlasů se mi zdá, že se všem hostů líbilo. Mnoho věcí bude třeba do příště vylepšit, ale takový už je život.
Dále bych rád připomenu, protože to tu ve víru příprav na zabavu trochu zapadlo, že se v pátek 6.května koná u Jakubka oddílová členská schůze, kde se bude mimo jiné schvalovat rozpočet na tento rok a taky nové stanovy. Schůze bude rychlá, svižná a po ní bude následovat kulturní program pro Sdružení členů, partnerů a přátel HO Mosty. Účast nutná. Bližší informace ohledně členské schůze a jejího programu se dozvíte po nedělní zasedání výboru HO.
28. 4. 2011Kronika
Fotky a pár slov o výpravě do BiH najdete v kronice

28. 3. 2011Zabava
V sobotu 23.dubna pořádáme Šmigrustovou zábavu o jejímž významu pro chod oddílu by bylo zbytečné hovořit. Proto očekávám, že se na přípravě, průběhu a úklidu zúčastní celý oddíl. Hlavním pořadatelem v sobotu bude Čud, zbytek půjde přeze mne. Do 15.dubna očekávám od každého formou sms, mejlem nebo ústně, jakým způsobem se chce podílet. Nebo omluvenka. Předpokládám trojí možnost zapojení: sobota odpoledne, sobota samotná zábava, neděle úklid.
Váš předseda
28. 3. 2011Bulharsko+Černá hora
Byl jsem požádám, aby jsem Vám tady sprostředkoval zajímavou nabídku na letní sportovní dovolenou v Bulharsku a Černé hoře. Rád tak činím. Podrobnější informace si můžete stáhnout ZDE
Zájemci se můžou hlásit:
Mirek Siakala
Tel: 608 467 467
Email: shawkins@quick.cz
11. 3. 2011Návh nových Stanov
V sekci oddíl si můžete stáhnout návrh nových stanov oddílu o jejichž schválení se bude jednat na členské schůzi 29.dubna 2011. Upozorňuji, že připomínky ke stanovám, návrhy na změny a doplnění můžete vyjádřit na diskusním fóru HO Mosty. Na samotné členské schůzi už nebude prostor pro diskusi k novém stanovám. Bude se pouze hlasovat o jejich schválení. Proto neváhejte a využijte možnost vyjádřit svůj názor.
K diskusi teď máte snadnější přístup skrze přímý odkaz v menu v levé části našich stránek.
7. 3. 2011Kronika
Neuplynul ani týden a máme v kronice další zajímavé fotky. Tentokrá z méně zasluněných, o to více sportovnějších Tater

5. 3. 2011Členská schůze
29.dubna se uskuteční členská schůze Horolezeckého oddílu. Předpokládám, že bude po úspěšně zvládnuté Šmigrustové zábavě, čili budeme moct porcovat, schvalovat rozpočet i možné změny stanov. Uvidíte, že schůzování může být veliká sranda. Pomalu a jistě pracujeme i s podílem na Skalce, ale nechci to zakřiknout, byť to má všechny předpoklady uspět. O podrobnostech Vás seznámím na výročce. Co bych do té doby ještě rád spolu s vámi stihnul je kumbál - vymalovat, uklidit, popřípadě žaluzie, další skříň a halogen na stěnu. Termín upřesním. Váš předseda.
1. 3. 2011Kronika
K fotkám z Vysokých Tater přidávám i fotky ze Západních Tater


1. 3. 2011Kronika
Dnes Vám nabízím fotky z jedné starší a z jedné aktuální akce. Karlovice
Bílá
23. 2. 2011Příspěvek na lano
Počínaje dneškem poskytujeme opět příspěvek na lana a to ve výši 1000,-Kč na jedno lano a člena. Příspěvek obdrží prvních pět žadatelů, termín je do 31.5.2011. S žádostí o příspěvek se obracejte na mě (připomínám telefon 608566008).
16. 2. 2011Španování
Výsledky a fotky z oddílových závodů najdete ZDE

7. 2. 2011Kronika
V kronice na vás čekají super fotky z lyžovačky v Tatrách.

3. 2. 2011Zbojnická chata
Podmínky pro účast na letním soustředění na Zbojnické chatě 19. až 21.srpna: člen HO, průkaz ČHS, pojištění, záloha 500,- Kč a výpomoc při Šmigrustové zábavě. Zajištěné je ubytování s polopenzí v celkové hodnotě cca 1000,- Kč/ osoba. Po odečtení zálohy se zbytek uhradí z oddílové kasy. Přihlášky u předsedy nebo volejte 608566008. Pro ty, co si ještě nestačili vyřídit průkaz ČHS, doobjedná Kočis v průběhu března. Ještě před sezónou proběhne zase příspěvková akce na lana.

1. 2. 2011Kronika
Doplnil jsem nějaké resty z loňského roku. Po skoro roce se v kronice objevily fotky z Fatry a po půl roce i fotky z prosluňeného Arca. To ale ještě pořád nění vše z loňska. Ještě tady na Vás pár dobrůtek čeká.
Jo a nezapomeňte na dnešní Španovaní v sokolovně.

30.1.2011Španování
Oddílové závody v lezení se uskuteční v neděli 30.1. v Sokolovně v 15:00. Všichni jsou zváni: porotci a rozhodci, hlavně závodníci a neméně diváci. To znamená skvěle povzbuzující publikum. Pravidla se upřesní na místě, ale nebude to žádná hrůza, takže čím víc závodníků, tím líp!!!
NENÍ DŮLEŽITÉ ZVÍTĚZIT, ALE VYHRÁT
PS: poslední šance pořádně se nabušit je ve středu.

25.1.2011Kronika
Dneska jsem do kroniky nahrál pár fotek ze dvou zimních akcí, které mi poslal Helbig. První je z ledového lezení na Javorovém. A druhá je ze skialpinistického výletu do Tater.

24.1.2011Španovani + Oddílovka na Zbojničce.
30.ledna ve 14 hodin se v Sokolovně (oproti poslední verzi) koná Španovani na ščaně tj. oddílové lezecké závody. Vyhlášeny jsou 2 kategorie: muži, ženy bez rozlišení věku. Hodnotné ceny připraví výbor. Kritéria připraví Skelet a budou sděleny na místě. Věříme v hojnou účast.
Kdo ještě nemá uhrazené členské příspěvky, ať tak učiní do konce ledna.
Máme objednanou Zbojnickou chatu v termínu 19. až 21.srpen. Cena se pohybuje od 13 do 20 Euro (sleva průkaz ČHS, snídaně nebo večeře povinná). Celkem bude k dispozici 16 lůžek, jede se za každého počasí. Podmínky přihlášek budou vyhlášené po 30.lednu.

21.1.2011Kronika
V kronice naleznete fotografie z výletu našich členů do Tater, na Lomnický štít. Určitě stojí zato.

17.1.2011Aktuality
Jako reakce na celooddílové změny přichází i malá změna na našich-vašich stránkách. Cílem je vylepšit systém informování o činnosti a chodu oddílu. Jednou z novinek je vznik sekce Aktuality. Aktuality už sice (ne)fungovaly i v minulosti, ale upřímně, kdo z Vás je sledoval? A kdo z nás je doplňoval? Dosavadní praxe byla taková, že se o aktuálním dění informovalo v kouřových signálech, což vedlo k tomu, že řada informací brzo skončila tam, kam už se nikomu nechtělo rolovat.
Další novinkou je sekce Oddíl, která by měla sloužit hvalně členům oddílu. Všechny změny zatím probíhají v testovacím režimu a jakékoliv konstruktivní připomínky jsou více než vítány.
K vnitřní diskusi k oddílovým tématů jsme zřílidi fungl novou moderovanou DISKUSI. Zatím máte otevřeny tři témata, tak neváhejte a vyjádřete svůj názor.

17.1.2011HO Mosty, 2018 © PAM & ČUD
homosty@centrum.cz | Celkem návštěvníků: Online: | Nahoru^