GT multisport festival 2011
Datum: 11. 6. 2011
Jednu červnovou sobotu vyrazili začínající triatlonistka, zkušená bikerka a začinající cyklista do Jedovnice na GT multisport festival. Cesta tam nebyla bez překážek, ale nevzdali se a na místo úspěšně dorazili. Jako první startovala Bea. S náročným triatlonem (400 m plavání, 16 km kolo,4 km běh)se poprala excelentně a vybojovala pro náš oddíl krásné 2.místo v kategorii žen 20-29let.V odpoledních hodinách přišel na řadu 47 km bikemaraton (GT Zaskar).Na start se postavili dva nadějní bikeři. Boj s velmi technickou tratí nebyl lehký, prověřil je opravdu po všech stránkách. Náročné výjezdy a ještě náročnější sjezdy, kde nebylo nouze o pády a defekty, nenechaly ani na minutku nikoho vydechnout. Avšak i s těmito překážkami si hravě poradili bikeři z HO Mostů a dostavily se i pěkné výsledky: Ivet v kategorii žen 20-29 let obsadila 6. příčku , Pro Lukáše byl tento první maraton cennou zkušeností pro příští sezónu.